reklam

Supermax Prada SMX2 HD Uydu Alıcısı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: smx2
  • Stok Durumu: 4
%21
indirim
  • 164,02TL

    129,89TL

  • KDV Hariç: 110,08TL
  
  • Ürün Teslim Tarihi 03 Ekim 2020 Cumartesi Günüdür
garanti

Supermax Prada SMX2 HD Uydu Alıcısı

Süpermax Prada SMX2 HD Uydu AlıcısıXtream Codes desteğiTeknik Özellikler ;CPU 667 Mhz Sunplus SPHE1506CKart Okuyucu : CA Smart Kart OkuyucuRam : 8MB Flash Bellek / 512 MB DDRIIVideo Çıkış : HDMI ve Scart (RGB/CVBS) Analog A/V ÇıkışıDijital Ses Çıkışı : Optik SPDIF Çıkış - Dijital ses çıkışıÇözünürlük : 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720. 720x480DVB-S/DVB-S2 Uyumlu Alıcı (MPEG-II/MPEG-IV/H.264)Diseqc : 1.0/1.1/1.2/1.3USALSÇoklu Uydu Arama, NIT Arama, PID Arama, Manuel Arama ve Çoklu TP Arama ÖzelliğiÇıkış Çözünürlükleri : 480p, 480i, 576p, 576i, 720p, 1080i50Hz, 1080i60Hz, 1080p30HzHDMI 1.3 Çıkış8000 TV ve Radyo Kanal HafızasıM3510E İşlemci, 8MB Flash,512MB DDRIISPDIF Optik Dijital Ses ÇıkışıAnalog AV Çıkışı (3.5mm Jack ile CVBS/L/R Çıkış)Çeşitli Sıralama Fonksiyonları: FTA>CAS, Uydu, Transponder, AlfabetikDVB Altyazı DesteğiUsb'den Yazılım Atma (Ana Yazılım, Kanal Listesi, TP/Uydu Listesi vb.)USB 2.0 Arayüzü ile USB HDD/ USB Bellek ile PVR özelliğiUSB Aygıt üzerinden Resim, Müzik ve Video dosyalarını görüntüleme ve Oynatma
Garanti NotuEğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
HDMIVar
Satış PaketleriStandart
ScartYok
TürüMini
USBVar
Wi-FiYok
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24ÜRÜNLERİMİZ FATURALIDIR

ÜCRETSİZ KARGO

 

Daha fazla hizmet, daha fazla ürün ve uygun fiyatlar için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

www.marka724.com

 

 

Kargonuzu teslim alırken dikkat edin! Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünlerin depomuza giriş, çıkışlarında paket ve hasar kontrolü yapılmaktadır. Siparişleriniz orijinal kutusu açılmadan özel koruma ambalajıyla paketlenir. Orijinal kutusu açık, yırtık, delik veya ezik ürün gönderimi kesinlikle yapılmamaktadır. Kargo taşıma esnasında ürün zarar görmüş olabilir. Hasarlı, eksik veya yanlış ürün teslim almamak için aşağıdaki koşullara uyulması gereklidir. Kargo teslim belgesini imzalamadan önce aşağıdaki koşulları kontrol ediniz. • Fatura ve ürün kontrolünü yapınız. • Kargo paketinizde kırık, delik, yırtılma, ezik veya sıvı teması olup, olmadığını kontrol ediniz. • Kargonuzda her hangi bir sorun yoksa teslim belgesini imzalayınız. Kargo teslimatında hasar varsa; Kargo paketinizde delik, ezilme, yırtılma veya sıvı teması olduğunu fark ettiyseniz kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gereklidir. Hasar tespit tutanağında açıklama olarak “Ürün tarafıma ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu (hasarı belirtiniz) görülmüştür.” Hasarlı ürünlerin tutanaklarında tam ve doğru cümleler kullanmanız gereklidir. Örneğin, “ Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır." gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem oluşturacaktır. Kargo teslimatından sonra hasarı görmeniz durumunda; Kargonuzu teslim aldıktan sonra hasar durumunu fark ettiyseniz, kargo şubesine giderek “ Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gereklidir. Kargonuzun hasar tespit tutanağı hazırlanmışsa, aynı kargo şirketiyle ürünü ve tutanağı firmamıza gönderiniz. Ups kargo ile gönderilen ürünü farklı kargo şirketi aracılığıyla göndermeniz durumunda talep edilecek tanzim işlemlerinde problem yaşanabilir. Kargo tanzim işlemleri hızlıca yapılarak yeni ürününüz gönderilecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi