reklam

Hakkımızda

Şirket Profilimiz;

E-ticaret sektörüne 2012 yılı Ekim ayında katılan marka724, gelişen teknolojiyi takip eden, müşteri memnuniyeti odaklı, profesyonel çalışma ekibi , “Kaliteli Hizmet “ sloganı ile yola çıkmıştır ve hizmet sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi doğru şekilde sunmak için eğitime, deneyime ve donanıma önem vermiş, takım ruhu çalışmasına inanmış ve bunu prensip edinmiş olmamız her zaman başarıya ulaşmamızda en büyük etken olmuştur. Sektörde çiçeği burnunda  yılların getirdiği birikim ile saygınlık ilkesinden ayrılmadan bugünkü yerini belirlemiştir.

Şirketimiz; Elektronik ürünler,Küçük ev aletleri, Bilgisayar ve sarf malzemeleri ile hizmet alanında faaliyet göstermektedir.

Türkiye’de yer alan birçok markayı siz saygıdeğer müşterilerimize ulaştıracağız.

Şirketimiz tüketicinin her türlü ihtiyacını karşılamayı, profesyonel satış ekibiyle, kaliteli hizmeti ile sizlerin yanında yer almayı hedeflemiştir.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün araştırmalarında önceliğimiz doğru ve orijinal ürün seçimini gerçekleştirmek, müşteri isteklerini en hızlı şekilde ve maksimum seviyede karşılamaktır.

Müşterilerimize sunulan hizmet ve yöntemlerinde gelişen teknolojiyi takip etmek, sürekli gelişmeyi sağlamak, tüm kaynakları etkin şekilde kullanarak müşteri memnuniyetini artırmak, insan kaynaklarına yatırım yapmak, eğitimlerle mevcut kadromuzu daima canlı, dinamik ve verimli kılmak olup en iyi hizmeti en uygun maliyetle ve zamanında yapmak genel amacımızdır.

Vizyonumuz;

marka724’ün ana hedefi; hizmet kalitesini sürekli kılarak gerek koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, gerek doğru hizmeti gerekse güvenilir ürünlerin satışı ile şirketin iş hacmini artırmak ve marka724’ü Türkiye’deki E-ticaret sektörüne yön verenler arasında üst sıralara taşımaktır.

Saygılarımızla,